Закінчився черговий навчальний рік. Як завідувач Літятинського НВК, у своїй діяльності протягом звітного періоду я керувався статутом школи, правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками завідувача школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

1. Загальні відомості про навчальний заклад.

Літятинський НВК "ЗНЗ І- ІІ ступенів - ДНЗ" філія Потуторської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бережанської районної ради розташований за адресою:

Україна, Тернопільська область, Бережанський район, с.Літятин, вул. Центральна.

Школа в селі Літятин побудована у 1924 р.

2. Творчий потенціал.

3. Гурткова робота.

Для забезпечення зайнятості учнів в позаурочний час у закладі було організовано роботу гуртків музично-естетичного спрямування:

Звіт керівника Літятинського НВК

п\п

Назва гуртка

Клас

 

Кількість учнів

Кількість

годин

Дні

проведення

Хто проводить

1

«Дзвіночок»

дошк. підрозд.

 

16

1

1

вівторок

четвер

Хміль С. П.

2

«Калинонька»

1

3

7

7

1

1

вівторок

вівторок

Хміль С. П.

3

«Калинонька»

4

8

1

четвер

Хміль С. П.

4

«Журавка»

5-9

 

10

2

понеділок

середа

Чіх С.А.

 

4. Кадрове забезпечення.

У Літятинському НВК працює 25 працівників, з них -17 педагогів та 2 вихователя.

Вищу категорію мають 5 вчителів, І категорію – 5 вчителів, спеціалісти – 8 вчителів, 1 вчитель – старший вчитель.

Вік вчителів та вихователів:

до 30 років – 5 педагогів;

від 30 до 60 років – 12 педагогів;

пенсійного віку – 2 педагога.

5. Методична робота.

Вчителі Літятинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» філії Потуторської ЗОШ І-ІІІ ст. були учасниками 4 методоб’єднань:

вчителів початкових класів;

класних керівників;

вчителів української мови;

вчителів математики.

6. Навчальна діяльність.

Школа розпочинала заняття о 09.00 ранку, працювала в одну зміну. Календарно-тематичні плани складалися вчителями — предметниками згідно навчальних програм. В планах обов‘язково відводилося місце для повторення матеріалу. Вся шкільна документація велася державною мовою.

Садочок розпочинав роботу з 08.00. Вихователі та помічник вихователя користуються методичними рекомендаціями, мають календарне планування і розпорядок дня, практично без затримок здають батьківську плату. Загалом у садіку 17 дітей.

У школі було налагоджене чергування, розроблено пам‘ятку для чергового класу, графік чергування учнів, учителів, адміністрації. Розроблені та виконувалися норми техніки безпеки й охорони праці відповідно до Законів України «Про працю», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», вівся журнал проведення вхідного інструктажу, інструктажу на робочому місці, в наявності був план евакуації школи.

В початковій школі уроки інформатики, музики та англійської мови викладали вчителі — фахівці. У закладі протягом декількох років діє єдина загальношкільна система обліку відвідування учнями занять. Усі класні керівники та класоводи організовують щоденні звіти про відсутність учнів із зазначенням прізвищ у спеціальному журналі. Заступник директора з навчально -виховної роботи Николишин Л.Б. відслідковує надання довідок із лікарні, пояснювальних записок від батьків та інших документів, що свідчать про причину відсутності. Завдяки роботі класних керівників та адміністрації закладу пропуски учнями занять без поважних причин зведені до мінімуму.

Похвальними листами нагородженні учні 2 класу (Євчин Соломія, Загинаєва Адріана, Онишків Анастасія, 3 класу (Драган Дмитро), 4 класу (Майструк Діана, Горела Аліна), 8 класу (Яцишин Діана).